Genel Sorular
Faturalarınızı interaktif olarak hazırlamaya ve kolayca çıktı almaya yarar. Siparişlerinizi görüntüler, fatura yazdıra basarak hızlıca fatura çıktısı alabilirsiniz.
E-ticaret sitesi olanlar, gitti gidiyor, n11, hepsiburada, çiçeksepeti gibi pazarlarda mağazası olanlar ya da faturasını hala kalem ile hazırlayanlar sistemimizi kullanabilir.
Sisteme sağ üst köşeden doğru bilgilerinizle üye olunuz ve ödemenizi yapınız. Bilgileriniz doğrulandıktan sonra hesabınızı aktifleştireceğiz. Sonrasında hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.
Sadece online fatura yazdırmayı kullanacaksanız alan adı kısmına tekrar kullanıcı adınızı yazabilirsiniz.
Sistemimiz Şuan Cs-Cart, OpenCart gibi popüler e-ticaret sistemlerinde ve GittiGidiyor, N11, ePttAvm,Hepsiburada, Çiçeksepeti gibi popüler mağaza sitelerinde kullanılmaktadır.
Ayrıca Fatura Oluşturma Formu kullanılarak sistem içerisinden de hızlıca fatura oluşturabilir ve tek tıkla çıktı alabilirsiniz.
Kredi Kartı, EGT/Havale ve PTT Havale yöntemleri ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanım Sorunları
Faturanıza taslak oluşturmak şu adımlardan oluşur:
  • Faturanızı tarayıcı ile taratarak kenarlarında boşluk kalmayacak şekilde kırpın. Daha sonra sisteme giriş yaparak Gözat düğmesinden seçerek tasarım alanına aktarın.
  • Sisteme ilk girdiğinizde size fatura tipiniz sorulacaktır. Uygun A4 A5 A4'e 3 nüsha gibi fatura tipinizi seçin.
  • Tasarımınız otomatik gelecektir. Sürükleyerek yerlerine taşıyabilisiniz
  • Dilerseniz Nesne Ekle düğmesine basarak faturanızda doldurulacak alanlar için nesneler ekleyebilirsiniz.Sürükleyip yerini değiştirerek, boyutlandırarak ilgili alanları yapılandırabilirsiniz.
  • Eklediğiniz alanlara isim vermeyi unutmayınız.
Elbette. Dilediğiniz zaman Faturalarım kısmından değişiklik yapacağınız faturayı açarak düzenleme bölümünden değişiklik yapabilirsiniz.
Fatura yazdırmak için birden fazla alternatifiniz var. Bunlar Form ile fatura yazdırma ve api kullanımıdır.
Mağaza siparişleriniz için ilgili siparişin Fatura Yazdır düğmesine basarak kolayca çıktı alabilirsiniz.
Fatura-İrsaliyenize eklediğiniz nesneleri size soran, içerilerini doldurmanıza olanak sağlayan bir Fatura Hazırlayıcısıdır. Müşteri bilgileri, ürün bilgileri bu form yardımıyla girilerek tek tıkla fatura çıktısı alınabilir.
Sisteme giriş yaptıktan sonra PHP, Curl, Javascript, SOAP gibi metodlar için api kullanımı ile ilgili örneklere erişebilirsiniz.
Genel olarak api kullanımı şu şekildedir. Size verilen access_token ve invoice_token güvenlik bilgileri ile birlikte, tasarımınıza eklediğiniz nesneler ve içeriklerini api adresine gönderirsiniz ve faturanız otomatik olarak oluşur.
Lütfen modern bir tarayıcı kullandığınızdan emin olunuz. Firefox Chrome Opera gibi tarayıcıların güncel versiyonlarını kullandığınızda bu tip sorunlar yaşamazsınız.
Sorununuz devam ediyorsa tarayıcınızın Javascript'lerinin açık olduğundan emin olunuz. Sorun hala devam ediyorsa bize ulaşabilirsiniz.
Ek Hizmetler
Faturalarınız yüksek güvenlikli sunucularımızda size özel şifrelenerek saklanır. Fatura içerisine girdiğiniz bilgilere daha sonra erişebilir, hangi müşteriniz ne almış, hangi ürünler satılmış gibi detaylara ulaşabilirsiniz. CRM sizin ihtiyaçlarınıza göre tarafımızca şekillendirilmektedir.
Ücretlendirme için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Sizinle çalışmaktan mutluluk duyacağız.
Elbette. Bize ulaşın, ihtiyaçlarınız dahilinde sistemimizi sisteminize nasıl entegre ederiz kararlaştıralım.
Evet sizin yerinize faturanızı tasarlayabiliriz. Ödeme yapan müşterilerimizin fatura tasarımlarını ücretsiz olarak yapıyoruz. Fatura tasarımı yapıldıktan sonra kullanmaktan vazgeçme hakkını kullanmak isteyen kullanıcılarımız 250TL tasarım ücreti ödemek durumundadır.
Evet.Dilerseniz toplu sms altyapımızla tüm müşterilerinize sms gönderimi yapabilirsiniz.